ŠŮLA MOTORS

Jsme centrum pro vozidla Dongfeng/SsangYong a Ligier a máme zavedený autoservis a zároveň autosalon v Rokycanech s portfoliem klientů v celém Plzeňském kraji i Karlovarském kraji. Naši zkušení technici mají vynikající znalosti a zkušenosti s širokým spektrem značek a modelů vozidel. Našim cílem je poskytovat vynikající servis a vysokou kvalitu práce za přijatelné ceny.

Značka DONGFENG je známá po celém světě pro své vynikající výkonné a spolehlivé vozy, které jsou ideální pro jakoukoli situaci. Naši prodejci jsou zde, aby Vám pomohli najít ten správný model a nabídli Vám nejlepší možnou cenu. Nabízíme také širokou škálu doplňků a příslušenství, které Vám umožní přizpůsobit Váš vůz přesně podle Vašich potřeb a preferencí.

Značka LIGIER je vynikající pro své malé, ale výkonné automobily, které jsou ideální pro městské prostředí. Nabízíme širokou škálu modelů, včetně malých osobních automobilů, kabrioletů a nákladních vozů, takže se určitě najde něco, co splní Vaše potřeby.

Kontakty

Naše služby

Prodej vozů DONGFENG

Hlavní činnosti společnosti DFM zahrnují celou škálu užitkových vozů, osobních vozů, vozů s novou energií, motorů, automobilových součástek, komponentů. Společnost DFM má silný vliv v automobilovém průmyslu. Značka Dongfeng‚ je první známou ochrannou známkou v automobilovém průmyslu v Číně a řadí se mezi 500 nejlepších světových značek.

Prodej vozů LIGIER

Vozy Ligier jsou kombinací elegantního a sportovního designu, proto jsou velmi oblíbené mezi teenagery. Základem konstrukce Ligieru je silný duralový rám kolem kabiny. Samozřejmostí jsou bezpečnostní pásy a auto lze vybavit také airbagem řidiče. Rodiče se o své teenagery tudíž nemusí bát tolik, jako kdyby jezdili na motorce.

Autoservis se značkou kvality

Q-SERVICE svým zákazníkům zaručuje odbornou opravu jejich automobilu na úrovni autorizovaných autoservisů. Proškolený personál používá při opravách nejmodernější servisní vybavení a kvalitní náhradní díly. Cena opravy a servisních služeb je přesně stanovena na základě časových norem a technologických postupů stanovených výrobcem vozidla.