Autosalon Dongfeng

Jsme autorizovaný prodejce nových vozů značky Dongfeng.

Autosalon Ligier

Jsme autorizovaný prodejce nových vozů značky Ligier.

Jsme členem sítě Q-SERVICE

Jsme odborníci na opravu a údržbu vozidel a rádi Vám nabízíme naše standardní služby, které jsou určeny pro každého majitele automobilu.

První a nejdůležitější službou je pravidelná údržba vozidla. Tuto službu doporučujeme provádět pravidelně alespoň jednou za rok. Naši zkušení mechanici pečlivě zkontrolují stav motoru, brzd, podvozku a dalších důležitých součástek, aby se předešlo případným závadám. Pokud nějaké závady objevíme, bude Vás náš tým informovat a navrhnout vhodná řešení.

Další službou, kterou nabízíme, je oprava vozidel. Pokud Vám Vaše vozidlo dělá problémy, neváhejte se na nás obrátit. Naši kvalifikovaní mechanici mají bohaté zkušenosti s opravami všech typů vozidel a snaží se poskytnout rychlé a spolehlivé řešení každé závady.

Pneuservis je další důležitou službou, kterou nabízíme. Pokud potřebujete vyměnit pneumatiky, nebo se potýkáte s jinými problémy s pneumatikami, naši odborníci Vám rádi poradí s výběrem vhodných pneumatik pro Vaše vozidlo a provedou potřebné úpravy.

Poslední službou, kterou nabízíme, je diagnostika vozidel. Pokud se Vám rozsvítila kontrolka na palubní desce nebo máte jiné problémy s Vaším vozidlem, naši specialisté provedou důkladnou diagnostiku, aby identifikovali příčinu problému a navrhli nejlepší řešení.

Všechny naše služby jsou poskytovány za konkurenceschopné ceny a s garancí kvality. Pokud potřebujete jakoukoli z našich služeb, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme s údržbou a opravou Vašeho vozidla.